שיער דליל שלום,    כניסה   |   הרשמה   |   cart 0 פריטים בסל
09-7485533
ראשי טופיק מוצרים נוספים נשירת שיער מבצעים תמונות ותקשורת היכן להשיג טופיק קטלוג צור קשר  

מילוי שיער דליל - פתרון קוסמטי

כיצד טופיק מסייע לנו במילוי השיער הדליל?

אחת השאיפות של רבים מאלה הסובלים מבעיית שיער דליל הוא במציאת דרכים שיאפשרו מילוי שיער דליל. קיימים היום דרכים שונות ליצירת מראה של שיער מלא ובהן פתרונות רפואיים כגון טיפול כירורגי בדמות השתלת שיער או טיפול תרופתי העוצר נשירת שיער ולעיתים אף גורם לצמיחתו. בנוסף, ישנם מספר פתרונות קוסמטיים לשיפור המראה במקרים של התקרחות או איבוד שיער.

מילוי שיער באמצעות טופיקטופיק - Toppik

פתרון קוסמטי פשוט המשפר את מראה השיער באופן מיידי. טופיק הוא תכשיר שנועד לצורך מילוי שיער על ידי סיבים אורגניים העשויים מקרטין, הזהה לשיער ראשנו. בניעור קל מעל איזור ההתקרחות, סיבי טופיק מפוזרים בין השיערות ונתפסים בהן על ידי חשמל סטטי באופן כזה שהאיזור הדליל מכוסה ומוסווה. טופיק מתמזג עם השיער עד כדי כך, שגם אדם בעל עין מאומנת תתקשה מאוד להבחין בו והמראה יהיה של ראש מלא שיער טבעי. מילוי השיער על ידי טופיק הוא פתרון מושלם שכן אין הוא מלווה בכאב, אין לו ככלל תופעות לוואי וניתן להשתמש בו כהשלמה לטיפול השתלת שיער ובמצבים שונים של נשירת שיער. תוצאות השימוש בטופיק הינן מיידיות ובכך יתרונו הגדול. טופיק מיוצר בגוונים שונים המשתלבים בשיער הראש ומוסר בקלות בזמן חפיפת השיער.

למידע נוסף על השימוש בטופיק - קרא עוד
 

תוספות שיער ופאות

מילוי שיער דליל אפשרי גם על ידי תוספות שיער ופאות העשויות משיער מלאכותי או טבעי אשר נועדו לכסות את איזור ההתקרחות. בעוד תוספות שיער מתאימות למי שעוד יש שיער בראשו ולמעשה מאפשרות התמזגות מושלמת עם השיער הקיים, פאה מתאימה יותר לאלה הסובלים בעיקר ממצב של קרחת מוחלטת. תוספת שיער מחוברת או מוצמדת לשיער בדרכים שונות כגון מסרקונים מיוחדים, שזירה, החלמה לשיער הקיים, או הדבקה ישירה לקרקפת במצב בו אין שיער כלל. תוספות שיער ופאות מהווים פתרונות מהירים יחסית המתאימים כמעט לכל אדם והתוצאות ניראות בו במקום. כיום כבר קשה להבחין בתוספות שיער או פאות אם כי לאחר שימוש ממושך, עם הזמן צבע תוספת השיער משתנה ואז ניתן לזהות אותה בקלות יחסית. יש לקחת בחשבון כי אחד החסרונות בתוספות שיער הוא נזק שעשוי להגרם כתוצאה מהדבקה או משזירת תוספת השיער. החשש הוא מקיומה של משיכה לאורך זמן של השיער הקיים, דבר העשוי לגרום להחלשות השיער ותלישתו.

טופיק רגיל (12 גר')
טופיק רגיל (12 גר')
הפתרון המושלם לשיער דליל
טופיק רגיל (12 גר')

ספריי טופיק
ספריי טופיק
ספריי לחיזוק סיביי טופיק באופן טבעי יותר ולאורך זמן
ספריי טופיק

מפזר טופיק
מפזר טופיק
לשיפור מראה השיער ותוצאות השימוש בטופיק (12 גר' ו-27 גר')
מפזר טופיק

 

Internet Fullpower אינטרנט פולפאוור בניית אתרים   , וויזי – שיווק באינטרנט

© 2013 טופיק ישראל בע"מ. מפת אתרתנאי שימושצור קשר | אחוזה 98, רעננה. טל: 09-7485533, מייל: info@toppik.co.il

אתר טופיק ישראל יבואן בלעדי מציע מידע ופתרונות בנושאי שיער דלילנשירת שיערמילוי שיער דלילהשתלת שיער והתקרחות