שיער דליל שלום,    כניסה   |   הרשמה   |   cart 0 פריטים בסל
09-7485533
ראשי טופיק מוצרים נוספים נשירת שיער מבצעים תמונות ותקשורת היכן להשיג טופיק קטלוג צור קשר  

השתלת שיער - פתרון כירורגי

השתלת שיער היא אחת הדרכים המקובלות והמבטיחות ביותר לטיפול אמיתי במצב של התקרחות ושל נשירת שיער. השתלת שיער הינה פעולה כירורגית (ניתוח בהרדמה מקומית) אשר בה מעבירים שיער בעל תכונות חזקות יותר, הנמצא בדרך כלל בחלק האחורי של הראש, למקום בו השיער דליל יותר ושאותו רוצים למלא. תכונות השיער המושתל, ששונות בדרך כלל מתכונות השיער המצוי במרכז השיער, יאפשרו לו להמשיך ולצמוח באופן טבעי לחלוטין במקום החדש, במשך כל חייו של זה שעבר השתלת שיער. 

 לפני השתלת שיער      אחרי השתלת שיער
  לפני       אחרי

אופן ביצוע השתלת שיער

השיטות הקיימות היום לביצוע השתלות שיער הינן שיטות מתקדמות ביותר, ומשתנות בהתאם לכמות השתלים וגודלם, לציוד הרפואי, לאופן הוצאת השיער מהאיזור התורם ולדרך בה מושתלות השיערות במקום החדש. בעבר, היו ממלאים איזור של שיער דליל על ידי קבוצות של מספר שיערות יחד, דבר אשר גרם למראה שאינו טבעי ובעיקר ניתן היה לזהות באופן ברור ובקלות יתרה כל מי שעבר השתלת שיער. כיום, כאמור, מאפשרים התפתחות הרפואה, קידמה טכנולוגית, מיומנות רופאים מומחים ושיפורים בשיטות ההשתלה לבצע השתלות שיער באופן קשה לזהות שיער מושתל ואדם שעבר השתלת שיער.
 
השתלת השיער הנפוצה ביותר, אשר תוצאותיה הינן הטובות ביותר, מבוצעת על ידי השתלת יחידות שיער של 1-4 שיערות הצומחות יחד, אשר מופרדות באופן מדוייק תחת מיקרוסקופ מרצועת עור הנלקחת, בהרדמה מקומית פשוטה, מהחלק האחורי של הראש. ביצוע ההשתלה נעשה כשהמטופל שוכב על גבו, תוך כדי צפיה בטלויזיה או האזנה למוזיקה), והרופא מבצע באיזור המיועד להשתלה נקבים קטנים אליהם מוכנסים השתלים שהוכנו על ידי הצוות הרפואי.

לפני השתלת שיער      אחרי השתלת שיער
  לפני      אחרי 

אבני דרך חשובים לקראת השתלת שיער

השתלת שיער מבוצעת בדרך כלל במשך כשלוש שעות, אולם הדבר עשוי להשתנות בהתאם למספר השתלים. בסיומה של ההשתלה המטופל חוזר לביתו וכבר למחרת היום יכול לחפוף את ראשו. השיער המושתל מתחיל לצמוח באופן טבעי במקום החדש ובקצב רגיל של סנטימטר בחודש, כעבור שלושה חודשים לאחר ההשתלה עצמה. ביצוע השתלת שיער על ידי רופא עור מומחה, יכול להבטיח צמיחה של 95% מהשיערות המושתלות. לכן, אחד הדברים החשובים ביותר לקראת ביצוע השתלת שיער היא בחירת הרופא המנתח אשר אינו רק בעל מיומנות בביצוע השתלות שיער, אלא בעיקר בתכנון מדויק וברור של ההשתלה עצמה, וזאת על מנת למנוע נזק בלתי הפיך. הרופאים המומחים בהשתלות שיער הם בעיקר רופאי עור ופלסטיקאים ומוטב להתייעץ עם רופא עור מומחה ביחס לזהות הרופא שיבצע את השתלת השיער.
 

שימוש בתכשיר טופיק לאחר השתלת שיער

השתלת שיער מבצעים בדרך כלל לאחר גיל 25, תקופה בה ניתן לאבחן באופן ברור יחסית את מידת תופעת ההתקרחות, סוגה ואופייה. כמובן שאין הדבר אומר שלאחר השתלת השיער תיפסק ההתקרחות – מובן כי קיים סיכוי סביר ביותר כי אותם שיערות שנותרו במקומם (השיערות שלא הושתלו) בעיקר בקדמת הראש ובמרכזו, ינשרו עם הזמן; על כן, במקביל להשתלת השיער, ובמידה והדבר מומלץ על ידי רופא עור, אפשר לעצור את הנשירה העתידית באמצעות טיפול תרופתי ובכך לשמור על השיער הקיים או לחילופין לשפר את המראה באמצעות תכשיר טופיק אשר משמש לצורך מילוי שיער לאחר השתלת שיער וממלא איזור של שיער דליל תוך הסוואת ההתקרחות

מידע נוסף ניתן למצוא באתר השתלת שיער: התשובה להתקרחות

טופיק ענק (55 גר')
טופיק ענק (55 גר')
יותר חסכוני. יותר משתלם.
טופיק ענק (55 גר')

אופטימייזר
אופטימייזר
למראה קו שיער קדמי טבעי ומושלם
אופטימייזר

ספר השיער
ספר השיער
"השיער - התשובה לנשירת שיער ולהתקרחות", מאת ד"ר אלכס גינזבורג
ספר השיער

 

Internet Fullpower אינטרנט פולפאוור בניית אתרים   , וויזי – שיווק באינטרנט

© 2013 טופיק ישראל בע"מ. מפת אתרתנאי שימושצור קשר | אחוזה 98, רעננה. טל: 09-7485533, מייל: info@toppik.co.il

אתר טופיק ישראל יבואן בלעדי מציע מידע ופתרונות בנושאי שיער דלילנשירת שיערמילוי שיער דלילהשתלת שיער והתקרחות